Produktový inženýr kvality (45 – 60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000 Kč – 60.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v oblasti managementu kvality v automotive? Chcete se uplatnit v mezinárodní firmě, která Vám dá prostor pro osobní i profesní růst? Máte organizační dovednosti, jste komunikativní a rád za svou prací vidíte výsledky? Pokud se navíc domluvíte anglicky, pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost, která patří ve svém oboru ke špičkám na trhu, hledá zkušeného člověka na pozici:

PRODUKTOVÝ INŽENÝR KVALITY (45 – 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Optimalizace procesů managementu kvality
  • Návrh nových výrobních postupů a metod kontroly
  • Provádění interních a externích auditů kvality
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Koordinace týmu kvality

Požadujeme

  • Vzdělání v oblasti kvality (pouze výhodou)
  • Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti řízení kvality
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • Znalost norem ISO a systémů řízení kvality
  • Organizační schopnosti, komunikativnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Další jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3474570   Datum zveřejnění: 21.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000 Kč – 60.000