Supplier quality engineer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený v oblasti dodavatelské kvality, komunikujete plynule anglickým jazykem a hledáte novou pracovní příležitost v okolí Prahy?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

SUPPLIER QUALITY ENGINEER (40 - 45.000,-Kč)

Náplň práce

  • Prosazování kvalitativních požadavků firmy u dodavatelů
  • Analýza dodavatelských reklamací
  • Hodnocení dodavatelů, provádění auditů
  • Správná implementace nástrojů řízení kvality u dodavatelů,
  • Školení pracovníků v oblasti kvality
  • Rozvoj systému kvality

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici
  • Podmínkou komunikativní znalost angličtiny
  • Výhodou znalost oblasti automotive
  • Znalost norem kvality

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Denní využití jazyků
  • Příspěvky na PP a ŽP
  • Celozávodní stravování
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvky na dovolenou

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Helena Málková
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3475906   Datum zveřejnění: 22.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 45.000,- Kč