Inženýr kvality – elektro (50.-65.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 65.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený v oblasti dodavatelské kvality, komunikujete plynule anglickým jazykem a hledáte novou pracovní příležitost v okolí Prahy?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

INŽENÝR KVALITY – ELEKTRO (50.-65.000,- Kč)

Náplň práce

  • Hodnocení dodavatelů a pravidelné provádění auditů
  • Analýza dodavatelských reklamací
  • Proškolování pracovníků v oblasti kvality
  • Úzká spolupráce s výrobním provozem a vývojem
  • Komunikace s dodavateli a uzavírání smluv

Požadujeme

  • Alespoň SŠ technického zaměření
  • Praxi na podobné pozici
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • Znalost automobilového průmyslu
  • Řidičský průkaz skupin B

Nabízíme

  • Práci v perspektivní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Příspěvek na rekreaci
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3475926   Datum zveřejnění: 22.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 65.000,- Kč