Business Data Analyst

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás práce s daty, zpracování analýz a reportů? Chcete pracovat v mezinárodním prostředí s možností využití anglického jazyka? Pak hledáme právě Vás!!

Prestižní nadnárodní společnost hledá nového člena týmu na pozici:

BUSINESS DATA ANALYST

Náplň práce

  • zpracování a analýzy rozsáhlých souborů dat
  • správa a vývoj interních databází
  • vyhodnocování dostupných dat
  • tvorba reportů dle požadavků zákazníků
  • prezentace výsledků vedení společnosti
  • definice nových možností pro zlepšování procesů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (matematického, ekonomického, IT směru)
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s vývojem SQL, SSIS, OLAP (SSAS), SSRS
  • znalost nástrojů Power BI, Tableau - VÝHODOU
  • analytické myšlení, důraz na detail, samostatnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • stravování v rámci společnosti
  • cafeterie
  • profesní rozvoj

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3475946   Datum zveřejnění: 24.8.2018