IT podpora s němčinou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28.000,- Kč - 31.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete být součástí mezinárodní významné společnosti a hledáte uplatnění v oblasti IT podpory? Hovoříte výborně německým jazykem? Zaujala Vás pozice IT PODPORA S NĚMČINOU v Brně?

Pak hledáme právě Vás!

Silná nadnárodní společnost hledá do svých řad nové kolegy na pozici:

IT PODPORA S NĚMČINOU

Náplň práce

  • podpora interních uživatelů a analýza jejich problémů (v německém jazyce)
  • řešení jednodušších problémů
  • identifikace a specifikace chyb
  • komunikace v rámci celého IT oddělení
  • vytváření ticketů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • vysoce pokročilou úroveň němčiny
  • alespoň středně pokročilou úroveň angličtiny
  • zájem o IT, znalost MS Office a Windows
  • komunikativnost, aktivní přístup

Nabízíme

  • zázemí silné dynamické společnosti
  • velmi dobré mzdové podmínky (roční prémie a bonusy)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • cafeteria systém
  • mladý a přátelský kolektiv
  • jazykové a profesní vzdělávání

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3475958   Datum zveřejnění: 30.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28.000,- Kč - 31.000,- Kč