Technický obchodník - elektronika

  • Místo práce: Pohostinství Vysočina, Rozseč nad Kunštátem, Jihomoravský kraj, Česko, Blansko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte uplatnění na pozici obchodního zástupce? Rozumíte elektrotechnice? Rádi cestujete a vedete obchodní jednání? Hovoříte anglicky nebo německy?
Pokud ano, pošlete nám Váš životopis ještě dnes!

Stabilní zaměstnavatel na Vysočině hledá novou posilu do týmu na pozici:

TECHNICKÉHO OBCHODNÍKA - ELEKTROTECHNIKA (40 - 55.000 Kč)

Náplň práce

  • Starost o zákazníky v rámci ČR a SR
  • Akvizice nových zákazníků
  • Plnění stanovených prodejních cílů
  • Kooperace se zahraničními kolegy
  • Pravidelný reporting nadřízenému

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, elektro zaměření
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Tah na branku, aktivní přístup, orientaci na výsledek

Nabízíme

  • Samostatnou a férově ohodnocenou práci
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Česká republika

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3475964   Datum zveřejnění: 1.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 55.000,- Kč