Obchodní referent/ka - zákaznický servis

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.000,- Kč - 26.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v oblasti zákaznické podpory a využívat svých komunikačních dovedností? Ovládáte anglický jazyk a máte perfektní organizační schopnosti?

Potom zašlete svůj životopis ještě dnes!

Stabilní nadnárodní společnost, příjme posilu do týmu na pozici:

OBCHODNÍ REFERENT/KA - ZÁKAZNICKÝ SERVIS (24 000 - 26 000 Kč)

Náplň práce

  • vyřizování požadavků zákazníků
  • komunikace v anglickém jazyce
  • přijímání a správa objednávek
  • vyřizování telefonické a emailové komunikace
  • administrativa - dodací listy, faktury, celní doklady
  • kooperace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi v oblasti zákaznické podpory nebo obchodu
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • mírně pokročilou znalost francouzského jazyka
  • znalost MS Office (Word, Excel), SAP - výhodou
  • komunikační dovednosti, pečlivost, proaktivitu

Nabízíme

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • 5 dní dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • odborná školení a jazykové kurzy
  • kafetérie
  • společenské akce pro zaměstnance

  • pracoviště: Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3475978   Datum zveřejnění: 31.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24.000,- Kč - 26.000,- Kč