Mechanik elektro zařízení - 1 směna (18-23.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.000,- Kč - 23.000,- Kč
  • Termín nástupu: 29.08.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a chcete získat praktické zkušenosti v tomto odvětví? Jste manuálně zručný a láká Vás prostředí menší společnosti s přátelským prostředím? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Využijte jedinečnou příležitost a staňte se součástí týmu stabilní české společnosti na pozici:

MECHANIK ELEKTRO ZAŘÍZENÍ - 1 SMĚNA (18-23.000 Kč)

Náplň práce

  • Mechanická montáž elektrických zařízení
  • Práce v 1směnném provozu
  • Různorodá práce při kusové montáži
  • Možné služební cesty kvůli servisu či montáži

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření, elektro výhodou
  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • Technické myšlení a proaktivní přístup k práci
  • Ochotu dalšího vzdělávání

Nabízíme

  • Mimořádné odměny dle vykonané práce
  • Týden dovolené navíc
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jovanka Morkus
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3477309   Datum zveřejnění: 29.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18.000,- Kč - 23.000,- Kč