Technolog - PLC

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 36.000,- Kč - 43.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste SOU elektro/strojíresntví? Mluvíte anslickým jazykem, alespoň na mírně pokročilé úrovni?
Rozumíte výrobní dokumentaci a máte zkušenosti s PLC programováním?
Hledáte práci, ve stabilní společnosti v okolí Písku?

Pokud ANO, tak neváhejte a obratem nám zašlete svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu kandidáta/ku na pozici TECHNOLOG - PLC (36 - 43.000 KČ)

Náplň práce

  • Čtení technických výkresů
  • PLC programování
  • Stanovování způsobů kontroly jakosti a technických zkoušek
  • Zajišťování technické přípravy změn sortimentu
  • Zavádění nových produktů do výroby

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání – strojírenské nebo elektro zaměření
  • praxi v oboru v obdobném provozu nebo ve výrobní společnosti
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • znaloste technické dokumentace
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • schopnost přizpůsobit se rychlým změnám

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Písek a okolí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]s.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka
Tel.: +420739291337
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3477549   Datum zveřejnění: 24.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   36.000,- Kč - 43.000,- Kč