Mistr v automotive (od 42.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 42.000,- Kč - 48.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vzdělán v oblasti strojírenství a velmi dobře se orientujete v obráběcích technologií? Nevadí Vám práce na ranní a odpolední dvanáctihodinové směny? Nebojíte se zodpovědnosti a máte zkušenosti s vedením podřízených? Chcete úzce spolupracovat s vedoucím výroby a nadále rozšiřovat Vaše schopnosti v oblasti CNC obrábění?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáta na pozici MISTR V AUTOMOTIVE.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za dodržování termínů na obrobně
  • Udržování provozuschopnosti strojního vybavení
  • Vedení týmu frézařů a seřizovačů
  • Organizace provozu obrobny
  • Zodpovídá se přímo vedoucímu výroby

Požadujeme

  • SŠ strojírenského zaměření
  • Silné technické znalosti v oblasti CNC obrábění
  • Zkušenosti s automotive – výhodou
  • Praxi v oblasti vedení lidí
  • Silné organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3477608   Datum zveřejnění: 15.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   42.000,- Kč - 48.000,- Kč