Vedoucí měření a údržby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte uplatnění na vedoucí pozici bez jazyka v oboru elektro? Máte praxi v měření, regulaci a údržbě? Baví Vás vést projekty a koordinovat technický tým?
Tak to je ta pravá pozice pro Vás!

Náplň práce

  • Realizace a zodpovědnost za projekty
  • Plnění stanovených cílů
  • Vedení a koordinace týmu techniků
  • Zajištění údržby a návrhy na technická řešení s měřící a regulační technikou
  • Výběrová řízení na dodavatele, včetně smluv a podkladů
  • Kontrola a zodpovědnost za technická řešení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro nebo automatizace
  • Anglický jazyk - výhodou
  • MS Excel - uživatelskou úroveň
  • Praxi v měřící a regulační technice
  • Zkušenosti s vedením a koordinací techniků
  • Samostatnost, analytické myšlení, přirozenou autoritu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění po roce trvání pracovního poměru
  • Zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • Lokalita Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3477907   Datum zveřejnění: 24.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 55.000,- Kč