Architekt/-ka interiérů - komerční prostory

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 90.000,- Kč
  • Termín nástupu: 03.09.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Působíte jako interiérový architekt či bytový designer a máte zkušenosti s návrhy interiérů větších celků / obchodních domů? Hledáte nové výzvy a chcete profesně růst? Jste zodpovědní a baví Vás dohlížet na projekt od začátku až do konce?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost patřící k předním maloobchodním prodejcům v ČR hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

ARCHITEKT/-KA INTERIÉRŮ - KOMERČNÍ PROSTORY

Náplň práce

  • návrh kompletního interiéru prostor (obchodní centrum)
  • dohled nad stavbou ve spolupráci s exteriérovým týmem
  • sledování aktuálních trendů ve světě
  • řešení nových projektů i přestavby stávajících obchodních center
  • služební cesty po ČR/SR

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (stavební fakulta, architektura, bytový design)
  • praxi na obdobné pozici (velké stavby) alespoň 5 let
  • německý jazyk velkou výhodou
  • organizační schopnosti, smysl pro detail
  • flexibilitu, ochotu cestovat

Nabízíme

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • profesní růst
  • zajímavou různorodou práci
  • až 5 týdnů dovolené
  • služební automobil
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování
  • místo výkonu práce: převážně Praha / ČR / SR
  • nástup možný: ihned / dohodou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3478163   Datum zveřejnění: 27.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 90.000,- Kč