Plánovač v automotive (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Teplice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň středoškolské vzdělání a zkušenosti s plánováním výroby? Rádi komunikujete s lidmi a jste spolehliví? Hledáte stabilní práci v mezinárodní výrobní společnosti?

Ano? Tak se nám ozvěte, máme pro Vás báječnou pracovní příležitost! Úspěšná společnost, která rozhodně má co nabídnout, hledá právě Vás do svého týmu na pozici:

PLÁNOVAČ V AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Tvorba výrobních plánů dle aktuálních kapacit
  • Kontrola dodržování plánů výroby
  • Příprava podkladů pro objednávky materiálu
  • Aktivní spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
  • Zpracování požadavků dalších úseků do plánů výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost procesů v logistice a plánování výroby
  • Pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky)

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu v mezinárodní výrobní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s ročními bonusy
  • 5 dní dovolené navíc a další osobní volno
  • Příspěvky na pojištění, dopravu a kulturu
  • Vzdělávací a jazykové kurzy

  • Lokalita: okres Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3479116   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč