Obsluha regranulačních linek

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.167,- Kč - 38.033,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

PŘIJĎTE PRACOVAT K NÁM !!! HLEDÁME NOVÉ KOLEGY !!!

Již téměř čtvrtstoletí si prošlapáváme cestu mezi významné dodavatele v plastikářském průmyslu. Stavíme na inovativním know-how, kvalitním technickém a moderním technologickém zázemí a především na profesionalitě našich spolupracovníků. Vznikají tak pozoruhodné inovace v plastech.
BAVÍ TĚ MODERNÍ TECHNOLOGIE? PŘIDEJ SE DO NAŠEHO TÝMU A POJĎ S NÁMI TVOŘIT INOVACE V PLASTECH.
NEUSTÁLE SE ROZRŮSTÁME A V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME NÁSLEDUJÍCÍ POZICE, KTERÉ ROZŠÍŘÍ NÁŠ TÝM:
OBSLUHA REGRANULAČNÍCH LINEK

Náplň práce

  • obsluha a čištění regranulačních linek
  • příprava materiálů
  • řízení VZV
  • vedení předepsané dokumentace
  • spolupráce při výrobě zkušebních vzorků
  • třídění a balení vedlejších výrobků
  • provádění výrobní kontroly

Požadujeme

  • výuční list
  • oprávnění k řízení VZV
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • týmového hráče

Nabízíme

  • čisté, moderní a bezpečné pracovní prostředí
  • zázemí stabilní firmy rodinného typu
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • finanční růst po zaučení, možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity
  • přátelská a podporující atmosféra
  • práci na HPP

Místo výkonu práce: Bohuslavice u Olomouce.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit si osobní pohovor nebo zaslat svůj životopis na naši emailovou adresu:

EMAIL: [email protected] TEL.+420777236658 WWW.REMARKPLAST.CZ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3479706   Datum zveřejnění: 27.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23.167,- Kč - 38.033,- Kč