Vývojář kosmetických produktů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte VŠ vzdělání se zaměřením na chemii a kosmetiku a můžete nabídnout praxí s vývojem nových kosmetických produktů? Hledáte novou pracovní výzvu v prostředí významné společnosti?

Máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost, tak ji nepropásněte! Významná společnost zabývající se výrobou kosmetiky hledá do svých řad nového odborníka na pozici:

VÝVOJÁŘ KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ

Náplň práce

  • aktivní práce na vývoji nových kosmetických produktů
  • tvorba receptur a technologie výroby
  • testování surovin a zhotovených produktů
  • zpracování související dokumentace v souladu s platnou legislativou
  • spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – chemické obory se zaměřením na kosmetiku
  • víceleté zkušenosti s vývojem kosmetiky PODMÍNKOU
  • znalost anglického jazyka komunikativně slovem a písmem
  • komunikativnost, aktivní přístup a samostatnost
  • chuť pracovat v oblasti vývoje nových produktů

Nabízíme

  • perspektivní práci na HPP pro významnou společnost
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VÝVOJÁŘ KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3479869   Datum zveřejnění: 28.8.2018