Konstruktér absolvent

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27.- 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem SŠ/VŠ strojírenského zaměření a orientujete se v oblasti 3D konstrukce? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Jste kreativní osobnost, která chce mít možnost přicházet s vlastními nápady? Chcete se podílet na projektech pro zahraniční klienty v oblasti automotive? Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR ABSOLVENT (27 – 30.000 Kč)

Náplň práce

  • 3D návrhy manipulačních ramen
  • Příprava výkresové dokumentace
  • Konstrukční práce na nových projektech
  • Vývoj, úprava a optimalizace komponentů a přípravků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost programu Catia V5
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 13. plat
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3481074   Datum zveřejnění: 30.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27.- 30.000,- Kč