Programátor obráběcích center

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 37. - 42.998,- Kč
  • Termín nástupu: 02.09.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste SŠ/SOU technického zaměření? Znáte řídící systémy a orientujete se v technické dokumentaci? Programování nebo seřizování CNC strojů pro Vás není cizí parketa? Pak jste právě Vy, koho hledáme. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Rychle se rozvíjející společnost, která působí na mezinárodním trhu už řadu let, přijme do svého týmu kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR OBRÁBĚCÍCH CENTER (37. – 43.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha a seřizování obráběcích center
  • Práce s technickou dokumentací
  • Tvorba CNC programů
  • Komplexní technologická příprava dílů určených pro obrábění na CNC strojích

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenosti s programováním nebo seřizováním CNC strojů
  • Znalost technické dokumentace
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění
  • Lokalita: okres Mladá Boleslav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Klára Prunerová
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3481077   Datum zveřejnění: 30.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   37. - 42.998,- Kč