Controller junior Praha - západ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Čísla, analýzy, reporting... Máte blízký vztah k ERP systémům?
Chcete nastartovat kariéru v oblasti controllingu?

Pak dávejte pozor!

Obchodně-výrobní společnost hledá posilu do stále se rozrůstajícího týmu financí na pozici:

CONTROLLER JUNIOR Praha - západ (30 - 40 000 Kč)

Náplň práce

  • příprava podkladů pro komunikaci s bankami, dodavateli apod.
  • tvorba reportingu a finančních analýz
  • podílení se na implementaci informačního systému
  • tvorba kalkulací a ceníků
  • mapování a vyhodnocování cash flow společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxi v controllingu výrobní společnosti - výhodou!
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • výbornou znalost MS Excel
  • analytické myšlení a pečlivost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13.mzdu
  • stravenky
  • parkování v areálu společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • multiSport kartu
  • firemní a sportovní akce

  • místo výkonu práce: Praha - západ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3481500   Datum zveřejnění: 31.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč