Stavební projektant

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32.000,- Kč - 38.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v oboru stavebnictví? Máte zkušenosti s projektováním staveb a s tvorbou konstrukčních výkresů? Hledáte příležitost pro uplatnění svých znalostí a možnost nové pracovní výzvy?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Stabilní stavební a projektová společnost hledá kolegu do Prahy na pozici:

STAVEBNÍ PROJEKTANT (30 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Projektování stavebních částí čerpacích stanic
  • Týmová spolupráce při větších projektech
  • Koordinace projektů, komunikace s investory
  • Řešení projektové dokumentace
  • Možnost seberealizace, osobního a profesního rozvoje

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavebního/technického směru
  • Schopnost práce v AutoCAD
  • Praxi s programem REVIT - výhodou
  • Zkušenosti v rozpočtování stavebních akcí - výhodou
  • Organizační dovednosti a spolehlivost

Nabízíme

  • Služební automobil s možností soukromého využití
  • Příjemné pracovní prostředí silnou stabilní společnost
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • Možnost dlouholeté spolupráce
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Klára Prunerová
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3481794   Datum zveřejnění: 6.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   32.000,- Kč - 38.000,- Kč