Specialista nákupu – koordinátor (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s koordinováním dodávek materiálu a dokážete jednat s dodavateli v českém i cizím jazyce? Máte zájem pracovat v úspěšné automotive společnosti? Občasné analýzy a reportingy Vám nedělají problém?

Pak hledáme právě Vás!

Prosperující společnost zaměřená na projekty pro automobilové společnosti hledá kolegu na pozici:

SPECIALISTA NÁKUPU – KOORDINÁTOR (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění plynulých dodávek materiálu a zboží
  • pravidelná komunikace s dodavateli, výběrová řízení na dodavatele
  • řešení objednávek, smluvních podmínek a případných reklamací
  • průběžné analýzy ohledně dodání materiálu, reporting
  • spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na pozici specialista / koordinátor nákupu (min. 3 roky)
  • komunikativní znalost angličtiny (případně němčiny)
  • uživatelská znalost MS Office
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • zájem o obor automotive

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na dopravu
  • místo výkonu práce: Turnovsko
  • možnost nástupu: říjen 2018 či dohodou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3481796   Datum zveřejnění: 10.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč