Administrátor smluv o pronájmu s AJ nebo NJ (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 35.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený v oblasti administrativy? Zajímají Vás reality a vše kolem nich. Komunikujete anglickým nebo německým jazykem? Jste zodpovědný a pečlivý?

Pak je tato pozice právě pro Vás!

Retailová společnost působící v maloobchodě hledá posilu do svého týmu na pozici:

ADMINISTRÁTOR SMLUV O PRONÁJMU s AJ nebo NJ (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • kontrola nájemních smluv
  • zadávání smluv do interního systému a následná archivace
  • komunikace s majiteli pronajímaných prostor
  • řešení koordinačních věcí ohledně pronajímaných prostor
  • příprava faktur pro účetní oddělení
  • vyhledávání nových prostor pronájmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost se správou smluv a jejich dokumentace
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • uživatelskou znalost MS Office
  • praxe v oblasti realit výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • služební mobilní telefon a notebook
  • možnost dalšího vzdělávání
  • firemní akce
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha východ (10 minut autobusem od metra Opatov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3482337   Datum zveřejnění: 31.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000 - 35.000