Key Account s AJ + NJ - automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ovládáte anglický a německý jazyk a máte zkušenosti ze segmentu automotive?

Pak je nabídka pro výrobní firmu působící v segmentu automotive přesně pro Vás:

KEY ACCOUNT s AJ + NJ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • péče o svěřeného zákazníka z automotive segmentu
  • práce na zakázkách pro svěřené zákazníky (zajištění komunikace mezi firmou a zákazníkem)
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • služební cesty za zákazníkem
  • komunikace napříč firmou
  • reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z obdobné pozice ideálně z automotive
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativní a samostatnou osobnost
  • ochotu cestovat (cca půl měsíce ČR, SR+Německo)

Nabízíme

  • férové jednání a adekvátní mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • věrnostní odměny
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce v okrese Břeclav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3482427   Datum zveřejnění: 8.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 50.000,- Kč