Rozpočtář ve stavebnictví (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rozumíte si s čísly? Jste komunikativní a organizační typ? Máte praktické zkušenosti v pozemním stavitelství a technická dokumentace Vám není úplně cizí?

Chcete pracovat ve stabilní společnosti v oblasti stavebního průmyslu?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost se sídlem v Praze, hledá kolegu do svého týmu na pozici:

ROZPOČTÁŘ VE STAVEBNICTVÍ (30 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Sestavování a kontrola rozpočtů
  • Evidence a kontrola výkazů výměr
  • příprava podkladů pro cenové nabídky
  • komunikace s potenciálními i současnými klienty
  • sledování plánovaných projektů

Požadujeme

  • Povědomí o pozemním stavitelství
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost stavební legislativy – velkou výhodou
  • Praxi na podobné pozici - výhodou
  • Znalost Microsoft Excel a programu AutoCAD
  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy, příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zajímavou práci s možností seberealizace
  • Příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Filip Rampák
Tel.: +420775787064
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3482536   Datum zveřejnění: 29.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč