Obchodně-technický zástupce junior (až 60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným obchodníkem, máte vzdělání technického směru a ovládáte angličtinu? Pak právě VÁM nabízíme zajímavou obchodní příležitost v technickém oboru.

Náplň práce

  • Péče o stávající klienty
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Vedení obchodních jednání
  • Technická podpora pro klienty, návrhy řešení
  • Marketingové akce, účast na veletrzích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství/elektro)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (vedení obchodních jednání)
  • MS Office
  • Obchodní dovednosti
  • Ochotu cestovat v rámci Moravy

Nabízíme

  • Garanci fixní mzdy po dobu min. 6 měsíců
  • Vzdělávací a školící kurzy v ČR i zahraničí
  • Možnost profesního růstu
  • Práci na živnostenský list nebo HPP
  • Přátelské pracovní prostředí

  • Lokalita: Morava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Zuzana Hejkrlíková
Tel.: +420737429718
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3483440   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 60.000,- Kč