Výrobní technolog (30-40.000 Kčú

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Klášterec nad Ohří, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s výrobními stroji a zároveň byste rád jednal s dodavateli a zákazníky? Máte obecný přehled v elektru i strojírenství? Chcete zajímavou a rozmanitou práci? Pak stačí jen zaslat životopis!

Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: VÝROBNÍ TECHNOLOG

Náplň práce

  • Spolupráce na rozjezdu nových projektech
  • Objednávky nových výrobních strojů
  • Instalace stroje a proškolení pracovníků
  • Spolupráce s inženýry kvality na nápravných opatřeních
  • Komunikace s dodavateli a servisními firmami

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro zaměření
  • Platná vyhláška č. 50/1978 par. 5
  • Znalosti PLC budou výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici budou výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Žádnou nudu a rutinu - množství zážitků a zkušeností
  • Mladý kolektiv spolupracovníků se zájem o sport
  • Příspěvky na závodní stravování
  • Jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • Flexibilní pracovní doba

  • Lokalita: Klášterecko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3483441   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč