Elektronik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vystudovaný/á v elektro? Máte platnou vyhlášku 50 §5, chcete dostat příležitost dodělat si případně i vyšší stupeň? Hledáte možnost rozvoje a pracovat ve firmě, kde si po elektro stránce přijdete na své?

Máme pro Vás jedinečnou příležitost pracovat pro inovativní společnost!

ELEKTRONIK

Náplň práce

  • Identifikace závad různých druhů strojů a zařízení
  • Práce s diagnostickými měřícími přístroji
  • Stanovení rozsahu poruchy a její oprava
  • Spolupráce s týmem strojních údržbářů
  • Preventivní elektro a SW údržby

Požadujeme

  • Vzdělání se zaměřením na elektro
  • Platnou vyhlášku 50 min. §5
  • Znalost systémů Simatic Bechhoff, Siemens výhodou
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Zajímavou práci v inovativní společnosti
  • Dotované stravování (60 % ceny jídla)
  • 25 dní dovolené
  • Po zapracování flexi pas, 13. 14. platy
  • Možnost zvýhodněného ubytování
  • Lokalita: Vhodné pro kandidáty ze Zlína, Otrokovic, Kroměříže, Uherského Hradiště, Přerova

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3483780   Datum zveřejnění: 3.9.2018