KAM/Obchodní manažer - výrobní společnost

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Motivují Vás provize z prodeje? Jste člověk s proklientským přístupem, ale zároveň umíte vyjednávat? Máte zkušenosti z výrobní, strojírenské organizace? Chcete využívat anglický nebo německý jazyk na denní bázi?

Pokud ano, neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes!

Strojírenská společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

KAM/OBCHODNÍ MANAŽER - VÝROBNÍ SPOLEČNOST (35 - 40 000 Kč + měsíční a roční prémie)

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky (energetika, petrochemie, doprava)
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • služební cesty za zákazníkem zejména Německo, Rakousko, USA, Čína
  • komunikace napříč firmou
  • vedení obchodních jednání
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • obchodní zkušenosti z výrobní, strojírenské organizace
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu cestovat (v rámci i mimo EU)

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost růstu ve společnosti
  • příležitost realizovat své nápady a řešení
  • vzdělávací kurzy, školení
  • závodní stravování
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Velké Meziříčí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3484920   Datum zveřejnění: 1.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč