Designer obalů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 40.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte kreativní práci, kde se bude moci i nadále rozvíjet?
Máte praxi v oblasti konstrukce, ale nebaví Vás jenom sedět za počítačem?
Hledáte práci s volnou pracovní dobou a využitím anglického jazyka? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu schopného kandidáta na pozic DESIGNER OBALŮ PRO VÝROBU

Náplň práce

  • Navrhování obalů pro plastové výlisky
  • Práce v 2D programu a s výkresovou dokumentací
  • Výběr vhodných výrobců obalů a komunikace s nimi
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme

  • Zkušenosti v konstrukci 2D programu, ideálně AutoCAD
  • Kreativní myšlení a selský rozum
  • Hovorovou úroveň anglického jazyka pro komunikaci s dodavateli

Nabízíme

  • Samostatnou práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • Profesní růst
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Jazykové a profesní vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Lokalita: Jihlava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3485430   Datum zveřejnění: 11.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30 - 40.000