Obchodní zástupce (DPS)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste obchodníkem tělem i duší? Zvládáte vytipovat a zrealizovat nové obchodní příležitosti? Již máte zkušenosti se zpracováním nabídek a kalkulací, a kromě kladného vztahu k technologiím se chcete učit nové věci a posouvat se profesně dál?

Pak hledáme právě Vás!

Stále rostoucí dodavatel komunikačních řešení nejen pro energetický průmysl kolegu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (DPS)

Náplň práce

  • vytipování nových obchodních příležitostí
  • úzká spolupráce s výrobou plošných spojů
  • po zaučení samostatné vytváření nabídek pro zákazníky
  • akvizice nových obchodních kontaktů
  • vytváření kalkulací a akčních nabídek pro klienty

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • anglický jazyk výhodou
  • kladný vztah k technologiích
  • ochotu učit se novým věcem
  • zkušenosti s obchodní činností
  • komunikační a přesvědčovací schopnosti
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • zvýhodněné závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy, zaučení, školení
  • nástup: Ihned / po dohodě
  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3485435   Datum zveřejnění: 10.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 60.000,- Kč