Business consultant pro webové portály

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko, Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš se stát součástí perspektivní společnosti, která má v Brně svoje aplikační centrum? Staň se členem týmu, který implementuje řešení po celé Evropě. Cestuješ rád/a? Potom pro Tebe bude tato práce za odměnu!

Schází nám Business Consultant, který má IT backround, je zodpovědný, veselý a miluje svou práci! Zároveň oceníme zkušenosti s ERP systémy. A co za to? Bohatě Tě odměníme. Ať už finančně nebo morálně.

Náplň práce

  • Implementace nových verzí webových portálů
  • Komunikace se zákazníky a analýza jejich požadavků
  • Podpora a školení uživatelů
  • Cestování do zahraničí

Požadujeme

  • Prokazatelná zkušenost s ERP systémy
  • Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Nabízíme

  • Služební telefon a notebook
  • Možnost cestování po Evropě
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • Prestižní práci, kterou budete milovat

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3485942   Datum zveřejnění: 10.9.2018