Global Tax Manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete uplatnit svoje znalosti a dovednosti v rámci daňové problematiky? Chcete se posunout ve své kariéře na manažerskou pozici? Disponujete znalostí daní a předpisů na mezinárodní úrovni? Angličtina pro Vás není španělskou vesnicí a jste schopni denní komunikace? Máte manažerské dovednosti? Pak hledáme právě Vás!

Lídr na trhu zabývající se výrobou hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

GLOBAL TAX MANAGER (max. 120000 Kč)

Náplň práce

  • řešení DPH napříč společností
  • podpora a pravidelný reporting vrcholovému managementu
  • vedení cca 10 podřízených
  • vedení auditů
  • plánování DPH (20%)
  • maximalizace úspor a minimalizace výdajů
  • zodpovědnost za dodržení legislativy a zákonů v jednotlivých zahraničních zemích

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ideálně v oblasti účetnictví a daně
  • praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • plynulou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost daňových zákonů a předpisů na mezinárodní úrovni
  • CPA certifikát - výhodou
  • člověka s analytickým uvažováním, který je efektivně schopen řešit vzniklé problémy

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zodpovědnou práci pro mezinárodní společnost
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • propracovaný systém školení
  • místo výkonu práce: Brno - Slatina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3486663   Datum zveřejnění: 6.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   120.000,- Kč