Specialista plánování a logistiky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s plánováním výroby nebo nákupem? Rádi komunikujete s lidmi a práce v týmu je Vám vlastní? Domluvíte se anglicky? Perfektní! Zašlete nám svůj životopis!

Neustále se rozvíjející mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici:

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ A LOGISTIKY

Náplň práce

  • Zajištění materiálu pro plynulý chod výroby
  • Kontrola a řešení neshod ve výrobě
  • Odpovědnost dodržování termínů
  • Komunikace s dodavateli a odběrateli
  • Zpracování reportů a další administrativní úkony

Požadujeme

  • Technické nebo obchodní vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Týmový přístup a spolupráci s kolegy

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Zázemí rostoucí mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na dojíždění

  • Místo výkonu práce: Jižní část Jižní Moravy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3487172   Datum zveřejnění: 7.9.2018