Rozpočtář inženýrských staveb

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000,- Kč - 33.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ ve stavebním oboru a praktické zkušenosti v inženýrském stavitelství?
Baví Vás komunikace s dodavateli, vytváření cenových nabídek, rozpočtů, kalkulací a celkový dohled nad danou zakázkou?

Neváhejte a chopte se této pracovní příležitosti! Začněte pracovat jako ROZPOČTÁŘ STAVEB!

Náplň práce

  • Příprava a vytváření cenových nabídek
  • Příprava podkladů pro nabídky do veřejných zakázek
  • Sestavování kalkulací (materiál, výkony atd.)
  • Vyhodnocování poptávek a jejich zpracování
  • Kontrolování a posuzování projektových dokumentací
  • Komunikace s investory, dodavateli, stavbyvedoucími

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti z obdobné pozice a z oboru inženýrských, dopravních nebo vodohospodářských staveb
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce v MS Office
  • Samostatnost, spolehlivost, iniciativu

Nabízíme

  • Možnost pracovního uplatnění v české stavební společnosti
  • Zázemí stabilní firmy, příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3488179   Datum zveřejnění: 14.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26.000,- Kč - 33.000,- Kč