Specialista oddělení nákupu s AJ/NJ pro absolventy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se stát součástí nákupního týmu v nadnárodní korporaci a rozjet zde svoji kariéru? Považujete se za týmového hráče a jste nakloněni novým výzvám? Mluvíte plynně německy a (nebo) anglicky? Bavila by vás práce s daty a databázemi?

Pak chceme právě Vás!!

Mezinárodní společnost hledá do svého nákupního týmu posilu na pozici:

SPECIALISTA ODDĚLENÍ NÁKUPU s AJ/NJ pro absolventy (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • registrace dodavatelů do interní databáze
  • denní komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky
  • podpora komunikace mezi týmem nákupčích a dodavateli v rámci implementačního procesu
  • kontrola procesu elektronické registrace dodavatelů
  • příprava pravidelných analýz a reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výbornou znalost německého a (nebo) anglického jazyka (ústní i psaná forma)
  • vynikající komunikační schopnosti, týmovost, chuť se učit novým věcem
  • orientaci v MS Office, zejména MS Excel
  • analytické myšlení, smysl pro detail

Nabízíme

  • seberealizaci v prosperující nadnárodní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • denní využití cizích jazyků
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • další benefity v oblasti stravování, penzijního připojištění apod.
  • datum nástupu: ihned/dohodou
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3488879   Datum zveřejnění: 10.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 30.000,- Kč