Junior markeťák - i pro absolventy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš vystudovanou školu v oblasti marketingu? Hledáš uplatnění v tomto oboru, ale chybí ti praxe? Angličtina pro tebe není překážkou a nemáš problém se domluvit? Jsi kreativní? Pak neváhej zaslat svůj životopis!

Výrobní společnost hledá novou posilu do týmu a to na pozici:

JUNIOR MARKEŤÁK - I PRO ABSOLVENTY (do 40000 Kč)

Náplň práce

  • aktualizace sociálních sítí
  • kooperace napříč společností
  • podílení se na marketingových kampaních
  • občasná účast na zahraničních veletrzích
  • komunikace se zahraničními partnery

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru marketing
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost německého jazyka - vítána
  • zkušenost s marketingem - vítána
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • stabilní zázemí neustále se rozvíjející společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Třebíč

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3489965   Datum zveřejnění: 12.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč