Skladník s VZV

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Valašské Meziříčí, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19.000,- Kč - 22.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Můžete nabídnout své zkušenosti na pozici skladníka? Jste spolehlivý, manuálně zručný člověk? Ovládáte vysokozdvižný vozík levou zadní? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes!
Pro mezinárodní společnost hledáme uchazeče na pozici
SKLADNÍK S VZV

Náplň práce

  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • zaskladňování výrobků do vymezených prostor
  • výdej materiálů do výroby

Požadujeme

  • min. SOU vzdělání
  • alespoň 1 rok praxi na obdobné pozici
  • platný průkaz VZV

Nabízíme

  • nástup ihned
  • věrnostní bonus, penzijní připojištění
  • roční bonus
  • příplatky za přesčasy

místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3490077   Datum zveřejnění: 17.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   19.000,- Kč - 22.000,- Kč