Technical product manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní člověk se znalostí IT? Nedělá Vám problém vést jednání v Aj? Rádi byste pracovali tam, kde se ještě všichni znají, ale zároveň měli jistotu stability velké mezinárodní společnosti?
Pak mi pošlete své CV.

Náplň práce

  • Vedení celého projektu instalace SW u zákazníka
  • Zajištění podpory zákazníkovi od návrhu, po instalaci, až poprodejní servis
  • Jednání s dodavatelem o jednotlivých zakázkách, o úpravách na míru zákazníkovi
  • Podílení se na tvorbě návrhu cloudového řešení
  • Postupné vytvoření vlastního týmu, horizont 2 roky
  • Cestování v rámci Evropy cca 6-8 dní v měsíci

Požadujeme

  • VŠ vzdělání informatického zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni – je třeba v tomto jazyce vést jednání
  • Dobrý přehled v oblastí sítí a serverů
  • Umění prezentace na základě skutečnému porozumění zákazníkovi
  • Strategické a kreativní myšlení

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • Možnost home office 2 x měsíčně, flexibilní pracovní doba
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Skvělou firemní kulturu
  • Spolehlivé kolegy, s nimiž je i zábava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3490425   Datum zveřejnění: 18.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 60.000,- Kč