Purchasing coordinator (33-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte již předchozí praxi jako nákupčí, koordinátor či supply chain specialist a výborné organizační schopnosti? Dokážete si určit priority a také pomáhat ostatním členům týmu? Domluvíte se anglicky se zahraničními dodavateli?

Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná společnost působící v automotive průmyslu hledá kolegu na pozici:

PURCHASING COORDINATOR (33-40.000 Kč)

Náplň práce

  • spolupráce a koordinace nákupního týmu v oblasti dodávek materiálu
  • pravidelná komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
  • monitoring trhu, vyhledávání a výběr nových dodavatelů
  • tvorba objednávek, hlídání termínů dodávek, řešení reklamací
  • analýzy, reporty a zajištění potřebných informací pro vedení společnosti

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • předchozí praxi ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • uživatelskou úroveň MS Excel
  • skvělé organizační schopnosti

Nabízíme

  • finanční ohodnocení odpovídající předchozí praxi
  • smlouvu na dobu neurčitou, jistotu a zázemí
  • příspěvky na dopravu
  • zvýhodněné stravování
  • zodpovědnou a pestrou náplň práce
  • možný termín nástupu: dohodou
  • místo výkonu práce: okres Semily

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3490648   Datum zveřejnění: 12.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   33.000,- Kč - 40.000,- Kč