Vedoucí účetního oddělení

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Termín nástupu: 01.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi ve financích ve výrobní společnosti? Chcete dobře vést a motivovat svůj tým? Anglicky se domluvíte bez problémů?

Pak je tato pozice právě pro Vás!

Úspěšná výrobní společnost hledá kolegu/-yni na pozici:

VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce

  • motivace, koordinace a vedení týmu účetních
  • zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • odpovědnost za oblast daní
  • spolupráce s dalšími odděleními a zahraničními pobočkami
  • kontrola údajů ve smlouvách, výkazech a dalších účetních dokumentech

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi ve financích ve výrobní společnosti
  • zkušenost s vedením lidí
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • zkušenost s prací v SAP velkou výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenky
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • využití angličtiny v praxi
  • nástup možný: IHNED
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (okr. Beroun)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3490651   Datum zveřejnění: 12.9.2018