Obráběč kovů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.12.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte si práci jako obráběč kovů nebo operátor CNC? Máte jen malou praxi ale přesto velkou chuť pracovat? Česká prosperující rodinná společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici
OBRÁBĚČ KOVŮ (OD 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Kovoobrábění na konvenčních strojích
  • Určování podmínek obrábění
  • Kontrola kvality výrobků
  • Práce s technickými výkresy
  • Korekce programu

Požadujeme

  • SŠ vyučen
  • Praxe jako obráběč kovů nebo operátor CNC
  • Technické myšlení, přesnost, soustředěnost
  • Prostorová představivost, rychlost reakce
  • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • 25 dní dovolené
  • Vánoční odměny
  • Měsíční odměňování a prémie dle výkonu a hodnocení nadřízených
  • Finanční odměny při životních výročích

Místo výkonu práce: Opava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
602 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Harníková, DiS.
Tel.: +420773799242
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3490845   Datum zveřejnění: 8.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč