Microsoft dynamics consultant (50 - 70 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 70.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás cestování a chcete anglický jazyk využívat na denní bázi? Máte zaměření na retail a chcete se dále rozvíjet? Pokud se chcete v oblasti IT dostat mezi špičku, tato příležitost je ten nejlepší start. Rozšiřujeme tým ve společnosti, která ve světě IT drží jednu z předních příček.

Náplň práce

  • Analýza požadavků a potřeb zákazníka
  • Implementace, integrace a konfigurace aplikací
  • Účast na pre-sales aktivitách
  • Testování produktů, případně souvisejících částí řešení
  • Pracovní cesty po klientech

Požadujeme

  • Zaměření na retailové zákazníky
  • Znalost D365 a AXAPTA na úrovni konzultanta
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Kariérní posun na vyšší pozici
  • Spolupráce s prestižními klienty v oblasti retail
  • Nejnovější technologie v oboru
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Home office
  • Možnost využití firemních vozů

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Mesárošová
Tel.: +420778705557
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3491471   Datum zveřejnění: 13.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 70.000,- Kč