X++/C# Developer (85-110 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 85.000,- Kč - 110.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte jedinečnou znalost jazyka X++, případně C#? Chtěl byste se podílet na zajímavých projektech v rámci světové značky Microsoft? Pokud ano, pojďte společně rozšířit tým vývojářů, který se skládá jen z těch nejlepších v oboru. Pohodlná židle v krásných kancelářích čeká jen a pouze na Vás!

Náplň práce

  • Vývoj SW za použití jazyka X++
  • Spolupráce s konzultantem a na konkrétním návrhu řešení
  • Cusotmizace již existujícího produktu
  • Testování vlastního vývoje

Požadujeme

  • Znalost produktů MS Dynamics AX – minimálně 1-2 roky
  • Dobrou znalost jazyka X++, případně C#
  • Dobrou znalost dotazů SQL
  • Výhodou je znalost Visual Studia
  • Znalost programování do POS
  • Znalost anglického jazyka na úrovni porozumění dokumentace

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Kariérní posun do vyšších pozic
  • Spolupráce s prestižními klienty v oblasti retail
  • Nejnovější technologie v oboru
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Home office
  • Možnost využití firemních vozů

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
602 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Mesárošová
Tel.: +420778705557
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3491472   Datum zveřejnění: 15.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   85.000,- Kč - 110.000,- Kč