Marketing specialist Praha (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000- 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o oblast marketingu? Máte kreativního ducha? Chcete získat více zkušenosti v oblasti marketingu?

Pak je tato pozice právě pro Vás!

Firma patřící k předním maloobchodním prodejcům v ČR hledá posilu do svého týmu na pozici:

MARKETING SPECIALIST Praha (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • spolupráce na různých marketingových projektech
  • příprava podkladů a realizace marketingových akcí
  • analýza a vyhodnocení jednotlivých kampaní
  • příprava reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo marketingového směru
  • alespoň 1 - 2 roky praxe v marketingu
  • německý jazyk výhodou
  • uživatelská znalost MS Word a MS Excel
  • zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nárůst dovolené až na 5 týdnů
  • příspěvky na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha – Zličín (kousek od metra)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3491879   Datum zveřejnění: 20.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000- 35.000,- Kč