Marketing manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte za sebou víceleté zkušenosti z vedoucí pozice v marketingu a hledáte novou profesní výzvu? Chcete uplatnit pokročilou znalost angličtiny v praxi při komunikaci se zahraničními zákazníky? Máte komplexní znalosti v oboru marketingu a rádi byste je na nové pozici zúročili?

V tom případě neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

MARKETING MANAGER

Náplň práce

  • vedení marketingu v rámci celé společnosti
  • příprava marketingových plánů a strategií
  • řízení marketingových aktivit, sledování trendů
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními a managementem
  • komunikace s externími dodavateli a jejich koordinace
  • příprava veletrhů a aktivní účast na nich

Požadujeme

  • praxi na pozici Marketing manager nebo Produktový manažer alespoň 3 roky
  • VŠ vzdělání, zaměření na chemii či techniku VÝHODOU
  • komplexní zkušenosti a znalosti v rámci marketingu
  • znalost angličtiny na pokročilé komunikativní úrovni
  • výborné vyjadřovací schopnosti a reprezentativní vystupování
  • kreativní přístup a zodpovědnost

Nabízíme

  • zajímavou práci ve společnosti s tradicí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní rekreační zařízení
  • místo pracoviště: Ústecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MARKETING MANAGER? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3492430   Datum zveřejnění: 14.9.2018