HR team asistentka - Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 23.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Největší personální agentura se sídlem v Brně přijme do svého týmu na pobočku v Praze kolegyni na pozici:

HR TEAM ASISTENTKA

Náplň práce

  • správa interní databáze uchazečů
  • vyřizování telefonní a emailové komunikace
  • zpracování pošty
  • tvorba statistik, kontrola inzerce
  • administrativní podpora

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • znalost MS Office (Word, Exel, Outlook)
  • mírně pokročilou AJ
  • praxi na obdobné pozici výhodou, aktivní přístup
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí stabilní rozvíjející společnosti
  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • další zaměstnanecké benefity
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • místo výkonu práce : Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3492616   Datum zveřejnění: 19.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 23.000,- Kč