Inženýr kvality (od 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rychnov nad Kněžnou, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste týmovým hráčem, který se nebojí komunikovat, a to ani v anglickém jazyce? Máte nějaký ten rok praxe v oblasti kvality, baví vás hledat nová řešení a inovovat? Pak neváhejte ani chvíli a zašlete nám váš strukturovaný životopis!

Výrobní společnost na Rychnovsku hledá do svého týmu schopného kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY.

Náplň práce

  • Řešení procesních a kvalitativních nedostatků výrobku a procesu
  • Změnová a odchylková řízení
  • Hodnocení dodavatelů a posuzování kvality dodávaných výrobků
  • Součinnost při zavádění nové výroby

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti kvality (automotive)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost PC (MS Office, SAP)

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
  • Volnočasové poukazy
  • Finanční odměnu po zkušební době a další po odpracovaném půl roku od podpisu smlouvy

  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3493541   Datum zveřejnění: 18.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 45.000,- Kč