Full stack developer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 90.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat na jedinečném projektu, jehož výsledek budou využívat tisíce lidí i firem? Ovládáte PHP na velmi dobré úrovni a ani JavaScript Vám není cizí? Jste otevřen novým cestám, a hledáte spíše nové způsoby řešení než důvody, proč něco nejde? Pak nám pošlete své CV

Náplň práce

  • Vývoj nových SW a SW řešení
  • Údržba starších SW řešení a jejich upgrade 5 – 50 % práce
  • Podílení se na vývoji jedinečného řešení pro státní správu
  • Pomoc mladším kolegům

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání v IT nebo technického směru
  • Znalost a praxi v programování v PHP (Symphony)
  • Dobrá znalost JavaScript
  • Schopnost podívat se na projekt i z pohledu architektury
  • Chuť mentorovat juniornější kolegy

Nabízíme

  • Práci na velmi zajímavých projektech
  • Možnost profesního růstu na pozici např. architekta
  • 5 týdnů dovolené, sick days a možnost občasné práce z domova
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Marková
Tel.: +420778779756
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3494699   Datum zveřejnění: 18.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 90.000,- Kč