Zámečník – okres Zlín

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Termín nástupu: 20.09.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte blízko k technice? Máte zkušenosti s údržbou strojů a mechanických zařízení? Baví vás pracovat rukama a není problém pracovat na směny? Výborně! Pak se přihlaste na výběrové řízení na pozici ZÁMEČNÍK/ÚDRŽBÁŘ!

Náplň práce

  • údržba a opravy strojního zařízení
  • zámečnické práce
  • spolupráce s kolegy na opravách montážních strojů
  • práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • výuční list v oboru zámečník, příbuzné obory nejsou překážkou
  • praxe v oboru zámečník NUTNÁ alespoň 1 rok
  • chuť do práce a manuální zručnost
  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • systém firemních benefitů
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. plat
  • 1000 Kč příspěvek na penzijní připojištění
  • dotovanou teplou stravu 24/7

  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3496147   Datum zveřejnění: 19.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26.000,- Kč - 28.000,- Kč