Procesní inženýr (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Termín nástupu: 29.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na pozici PROCESNÍ INŽENÝR v Jihlavě? Mluvíte anglicky a rádi byste budovali kariéru v prestižní mezinárodní společnosti? Jste komunikativní a máte výborné organizační schopnosti? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná nadnárodní výrobní společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Zavádění nových výrobních procesů
  • Neustálé vylepšování stávajících procesů
  • Vytváření návrhů na zlepšení kvality a efektivity výroby
  • Sledování odchylek od plánu
  • Komunikace se zahraničím v angličtině
  • Příprava školících materiálů pro zaměstnance

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání podmínkou, nejlépe technický směr
  • AJ na komunikativní úrovni (telefonáty, emaily v AJ)
  • Min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
  • Zkušenosti se zaváděním štíhlé výroby podmínkou
  • Znalost výrobních procesů v oblasti
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, cafeteria
  • Propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • Práce v příjemném kolektivu

  • Místo výkonu práce: Jihlava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jovanka Morkus
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3496619   Datum zveřejnění: 18.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 45.000,- Kč