Energetik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na pozici Energetika a zkušenosti z výrobní společnosti? Hledáte práci, kde byste se uplatnil své organizační schopnosti? Máte platnou elektro vyhlášku nad 1000V?
Pak neváhejte zaslat Váš životopis!

Mezinárodní společnost sídlící v Praze rozšiřuje tým o pozici:

ENERGETIK (30 – 40 000 Kč)

Náplň práce

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Praxe na pozici energetika - 3 roky výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §8 nad 1000V
  • Odborné znalosti a praktické zkušenosti s energetickým zařízením
  • Organizační schopnosti, odpovědnost, proaktivitu

Požadujeme

  • Aktivní analýza objemu spotřeby a optimalizace rezervovaných kapacit
  • Dodržování podmínek dodávek elektrické energie
  • Zpracování naměřených dat, vyhodnocování spotřeb
  • Koordinace externích servisních subjektů
  • Údržba, vypracování statistik, vypracování plánů

Nabízíme

  • 1 týden dovolené navíc
  • Čtvrtletní a roční odměny
  • Příspěvek na závodní stravování nebo stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Karta Multisport, sportovní akce s příspěvkem firmy
  • Možnost ubytování
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: jižní část Prahy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3496840   Datum zveřejnění: 20.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč